Лампа для манікюру SUNUV SUN White 6, 48 Вт
Це гібрид UV та LED лампи нового покоління.
LED+UV лампа SUNUV SUN 6 призначена для полімеризації гель-лаків (шелак), нарощування нігтів та будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель).
UV LED лампа, яка відмінно підійде не тільки для будинку, але і для салонів краси. Лампа для полімеризації має кілька налаштувань часу, що робить її дуже зручною у використанні і стане незамінним помічником майстра манікюру.
Вам зовсім не треба стежити за годиною затвердіння лаку.
UV LED лампа SUNUV SUN 6 здатна пропрацювати до 50000 годин.
Лампа SUN 6 в унікальному дизайні зі знімним металевим дном та ручкою для зручного перенесення. Оснащена дисплеєм, який показує секунди. Має компактні габарити.
Функції кнопок лампи SUN 6:
«30s» - Таймер на 30 секунд.
«60s» - Таймер на 60 секунд.
«99s Low heat mode» - Поступове перемикання режиму з 24 Вт на 48 Вт, таймер на 99 секунд. Лампа сама поступово підвищує потужність: перше підвищення через 30 секунд, наступне – після 50 секунд до максимальної.
Функція тимчасової пам'яті працює для кнопок «30s» і «60s». Лампа запам'ятовує режим при натисканні кнопки відповідного режиму та утриманні її близько 2 секунд. Вибраний режим часу висвічується на дисплеї. Повторне тривале натискання протягом 2 секунд або натискання інших кнопок з таймером очищати пам'ять.
Включення лампи здійснюється механічно, шляхом натискання кнопок на корпусі, або автоматично, за допомогою вбудованого сенсора. Під час увімкнення сенсором лампа працює 99 секунд. Лампа вимикається автоматично сенсором чи натисканням на кнопку працюючого режиму години.
Технологія Smart 2.0 дозволяє перемикати потужність лампи зі слабкою на сильнішу. Ця функція краще захищає корпус та деталі лампи від перегрівів, а також нігтьову пластину при просушуванні.
При тривалому використанні, температура всередині лампи може підвищуватися. У лампі вбудовано функцію автоматичного контролю температурного режиму. Коли температура стає надто високою, лампа автоматично перемикається в режим економного енергоспоживання і на дисплеї спалахує статус "07г". Таймер відновить свою роботу після того, як температура зменшиться до безпечного рівня.
Характеристики:
- Потужність: 24 і 48 Вт
- Кількість світлодіодів: 21 шт.
- Є знімне дно
- Період полімеризації: гель-лак - 5-30 секунд, led-гель - 30-60 секунд.
- Є датчик руху
- Має функцію запам'ятовування часу
- Робочі режими: 99 секунд за замовчуванням і таймерний на 30, 60 секунд
- Габарити: 21,2*16,8*9 см
- Довжина шнура: 150 см
Комплектація:
LED+UV лампа, кабель, інструкція з експлуатації.
На дні всіх оригінальних ламп є пломба зі штрих-кодом, яка співпадає зі штрих-кодом на коробці лампи. Важливо зберегти штрих-код на весь термін дії гарантійного обслуговування. Гарантія здійснюється тільки за наявності пломби зі штрих-кодом без слідів її переклеювання.
Гарантійний термін 12 місяців!
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.7 кг |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUNUV |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 21 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріали для полімеризації | гель, гель-лак |
| Дно | Знімне |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип установки | Настільна |
| Сенсор датчик руху | З сенсором |
| Тип харчування | Від мережі |
| Тип | Гібридна |
| Таймер | 30, 60, 99 |
| Тип лампи | UV/LED |
| Призначення | манікюр, педикюр |
- Ціна: 2 023 ₴






