Ультразвуковий стерилізатор (також званий ультразвуковим приладом для чищення) Ultrasonic Cleaner CE-5700A – компактний апарат, розроблений з метою полегшення догляду за косметологічними, парикмахерськими, манікюрними, педикюрними. Застосовується вдома, косметичних кабінетах, салонах. Оптимальний для попереднього очищення інструментарію перед процедурами дезінфекції та стерилізації. Завдяки вібрації, яку створює ультразвук, наявні на виробах загрязнення видаляються, включаючи важкодоступні зони, що спрощує догляд за ними. Дана модель має пластиковий корпус і внутрішню нержавіючу робочу ванну, яка перед початком роботи заповнюється водою (також можна використовувати дезораствори). Передня панель приладу має електронне табло, світловий індикатор та сенсорні кнопки управління. Перевагою даної моделі є її компактність та гарний дизайн у сріблясто-чорному виконанні.
Особливості:
Ємність резервуара для очищення - 0,75 л.
Цифрове налаштування: 5 установлених циклів роботи з цифровим відображенням часу.
Щільна кришка для зменшення шуму.
Технічні характеристики:
Частота ультразвуку: 42 000 Гц
Матеріал резервуару: нержавіюча сталь
Об'єм резервуару: 0,75 л
Контроль години: 5 встановлених циклів, можливість вибору
Харчування: AC 220 ~ 240 В, 50/60 Гц
Потужність: 50 Вт (макс.)
Обсяг резервуару (Д x Ш x В): 150 x 130 x 50 мм
Зовнішні розміри (Д x Ш x В): 221 x 170 x 130 мм
Вес нетто: 1,055 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стерилізатор |
| Вид стерилізації | Ультразвукова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський |
| Сфера застосування | Професійний |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Стерилизуемый матеріал | Метал |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Дисплей, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Ultrasonic Systems |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Об`єм | 750 мл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
- Ціна: 2 235 ₴









