Щітка для видалення пилки з нігтів з довгою ручкою
- В наявності
- Код: 152390
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Щітка для видалення пилки з нігтів з довгою ручкою
Простота використання
Манікюрні щітки для видалення пилки з нігтів мають досить жорстку щетину, що дозволяє одним-двома помахами удалити весь обсяг непотрібних забруднень. Економія часу і сил майстра.
Невибагливість у догляді
Щетина приладдя виконана з синтетичних матеріалів, які добре очищаються. Манікюрні щітки витримують обробку дезінфекційними засобами, зберігаючи початкові якості та властивості.
Довгий термін експлуатації
Аксесуари для манікюру, педикюру даної категорії є багаторазовими. Їх можна використовувати для видалення пилу з нігтів тривалу годину, але з гігієнічної точки зору щіткм краще систематично змінювати, не чекаючи знесення.
Зручна форма
Форма представлених щіток для видалення пилки з нігтів відрізняється зручністю, ергономічністю, за рахунок чого майстер легко може скористатися виробом у ході маніпуляцій. Це особливо актуально, якщо у процесі використовуються інші приналежності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид щітки | М'яка |
| Довжина ворсу | 10 мм |
| Довжина щітки | 125 мм |
| Матеріал виготовлення | Штучна щетина |
| Наявність ручки | Так |
| Тип виробу | Одностороннє |
| Форма щітки | Кругла |
| Ширина щітки | 50 мм |
- Ціна: 25 ₴




