


Стерилізатор ультрафіолетовий Sun S59 SH-00 UVC LED, білий
- В наявності
- Код: 122020
1 750 ₴
1 522,50 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стерилізатор ультрафіолетовий Sun S59 SH-00 UVC LED, білий
- UVC LED стерилізатор Sun S59 SH-00- унікальний, тому що це перший стерилізатор з абсолютно новою технологією випромінювання. йому знищити 99,9% бактерій всього за 3 хвилини. Клінічні дослідження підтвердили, що даний вид випромінювання усуває хвороботворні бактерії, мікроорганізми та інфекційні захворювання. паличка, вірус грипу, сальмонела, інфекційний гепатит, туберкульозна паличка та ін. Знищення хвороботворних бактерій відбувається за рахунок прямого впливу променів на їх ДНК.
- LED+UV стерилізатор Sun S59 SH-00 – унікальний, тому що це перший ультрафіолетовий LED стерилізатор. Мобільний, зручний та надійний ультрафіолетовий світлодіодний прилад, призначений для дезінфекції, обробки та знезараження будь-яких манікюрних, перукарських, косметологічних інструментів та подальшого їх зберігання стерильними в боксі аж до використання.
- LED+UV Sun S59 SH-00 оснащений вбудованою батареєю та звуковим інформуванням, яке допоможе у роботі з ним.
- Апарат здатний лише за 3 хвилини знищити 99,9% бактерій. Дно стерилізатора має дзеркальну поверхню. Розташувавши інструмент на силіконову підставку, яка йде в комплекті, вам не доведеться перевертати його, щоб простерилізувати, з іншого боку. За один цикл обробляючи поверхню інструментів на всі 360°. Цей ідеальний помічник для практикуючого nail-майстра виконаний у стильному дизайні, легко очищується, зручно транспортується за необхідності надання послуг на виїзді
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- LED+UV стерилізатор;
- силіконова підставка (індикатор);
- мережевий адаптер;
- інструкція на русском языке.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Кількість світлодіодів: 10 шт
- Довжина хвилі: 280 nm
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Розміри: 235×108×75 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стерилізатор |
| Вид стерилізації | Ультрафіолетова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський |
| Сфера застосування | Професійний |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Стерилизуемый матеріал | Пластмаса, Метал, Скло, Дерево, Поролон, Мікрофібра |
| Час стерилізації | 1200 сек |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип установки | Горизонтальні |
| Температурний режим | Низькотемпературні |
| Призначення | Для кабінету косметолога, Для манікюрного кабінету, Для манікюрного кабінету |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 235 мм |
| Ширина корпусу | 108 мм |
| Висота корпусу | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 522,50 ₴




