
Змінна ручка на фрезер Strong, 105L на 35000 об.
- В наявності
- Код: 110408
2 035 ₴
1 770,45 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змінна ручка на фрезер Strong, 105L на 35000 об.
- потужність мотора 65 ватів (потужність зберігається за будь-яких обертів)
— частота обертання 35 000 об/хв.
- пластиковий корпус корпусу облегчений
- охолодження ручки
- реверс
- безшумна робота
- педаль для ножного керування (педаль регулює функцію вмик/вимк)
- захист від перевантаження
- Вага: 155 р.
- Довжина: 16,5 см
- Колір: синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SaeYang Microtech |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Потужність | 65 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Вага | 0.187 кг |
| Колір | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770,45 ₴




